Informatie

Mocht je een specifieke vraag hebben, probeer dan de juiste persoon te benaderen door één van onderstaande personen te e-mailen.

Om informatie over onze volleybalclub te verkrijgen die je nergens kunt vinden op deze website, kun je een e-mail sturen naar: info@vcpolaris.nl

Dagelijks Bestuur

Functie Naam Contactgegevens
Voorzitter Marc Donkers bestuur@vcpolaris.nl
Secretaris Sjoerd Heij bestuur@vcpolaris.nl
Penningmeester Linda van Beeck bestuur@vcpolaris.nl

Overige bestuursleden

Functie Naam
Bestuurslid (Sociale Zaken) Josje Cuppen
Bestuurslid (Technische Zaken) Connie van der Kant – Rommelse
Bestuurslid (Algemene Zaken) Koen Berndsen

Commissies

Commissie Naam E-mailadres
Ledenadministratie Michel Broekhuizen ledenadministratie@vcpolaris.nl
Wedstrijdsecretariaat Dirk Boumans wedstrijdsecretariaat@vcpolaris.nl
Scheidsrechterscoördinator Jos Cuppen sc@vcpolaris.nl
Bar-commissie

Koen Berndsen
Roel van Gogh
Loes de Craen
Tim Heezemans

barcommissie@vcpolaris.nl
Commerciële-commissie/ Communicatie Wouter Stronkhorst sponsor@vcpolaris.nl
Stichting Onroerend Goed Polaris

Frans Anton van den Hurk

Peter van Bree
Willem de Vries

Frans Anton van den Hurk

Willem de Vries

Recreanten Vacant info@vcpolaris.nl
BVA-commissie Josje Cuppen
Kim Brummans
Roel van Lieshout
Brent van Hoof
Stephan van Roosmalen
bva@vcpolaris.nl
TC Heren

Jarno Eringaard

tcheren@vcpolaris.nl
TC Dames Cas Heezemans tcdames@vcpolaris.nl
TC Jeugd Bas Smits tcjeugd@vcpolaris.nl
TC CMV Connie van der Kant – Rommelse
Ellen van Bree
cmv@vcpolaris.nl
Beach-commissie Tom van Schijndel beach@vcpolaris.nl
Website & Info-monitor

Sjoerd Heij

webmaster@vcpolaris.nl
Vertrouwenspersoon            

Anouk van Bree

anouk-van-bree@hotmail.com

Heb jij een vraag aan het bestuur of een idee dat de club ten goede komt?
We zoeken nog enthousiaste vrijwilligers die een functie binnen de club willen uitvoeren. Wellicht iets voor jou? Stuur dan geheel vrijblijvend een email naar bestuur@vcpolaris.nl.