Informatie

Mocht je een specifieke vraag hebben, probeer dan de juiste persoon te benaderen door één van onderstaande personen te e-mailen.

Om informatie over onze volleybalclub te verkrijgen die je nergens kunt vinden op deze website, kun je een e-mail sturen naar: info@vcpolaris.nl

Commissies

Commissie Naam E-mailadres
Ledenadministratie Harold Rooijackers ledenadministratie@vcpolaris.nl
Wedstrijdsecretariaat Linda Konings wedstrijdsecretariaat@vcpolaris.nl
Scheidsrechterscoördinator Jos Cuppen sc@vcpolaris.nl
Bar-commissie Koen Berndsen
Roel van Gogh
Loes de Craen
Daniëlle Nooijen
Renee Cuppen
Tanja van Hout
barcommissie@vcpolaris.nl
Commerciële-commissie/ Communicatie Wouter Stronkhorst sponsor@vcpolaris.nl
Stichting Onroerend Goed Polaris Hans Scheepers
Peter van Bree
Frank Olijrhook
Hans Scheepers
Frank Olijrhook
Recreanten Mark Prinsen info@vcpolaris.nl
BVA-commissie Josje Cuppen
Kim Brummans
Roel van Lieshout
Brent van Hoof
Stephan van Roosmalen
bva@vcpolaris.nl
Tenue-commissie Eefje Driessen-van Schijndel Eefje Driessen
Club van 50 en Grote Clubactie Eefje Driessen-van Schijndel Eefje Driessen
TC Heren Bas van Poppel (samen met Heren-trainers) tcheren@vcpolaris.nl
TC Dames en Algemene Zaken Mark Prinsen tcdames@vcpolaris.nl
TC Jeugd Dirk Boumans tcjeugd@vcpolaris.nl
TC CMV Jolanda de Vries
Ellen van Bree
cmv@vcpolaris.nl
Beach-commissie Tom van Schijndel beach@vcpolaris.nl
Website & Info-monitor Maurice Hebben
Aad Berkhout
webmaster@vcpolaris.nl

Dagelijks Bestuur

Functie Naam Contactgegevens
Voorzitter Wouter Stronkhorst 06-14339092
sponsor@vcpolaris.nl
Secretaris Koen Berndsen bestuur@vcpolaris.nl
Penningmeester Theo Dijk 06-12251464
info@vcpolaris.nl

Overige bestuursleden

Functie Naam Contactgegevens
Bestuurslid (TC-jeugd) Dirk Boumans tcjeugd@vcpolaris.nl
Bestuurslid (Activiteiten-Commissie) Josje Cuppen bva@vcpolaris.nl
Bestuurslid (Recreanten en Algemene zaken) Mark Prinsen tcdames@vcpolaris.nl

Heb jij een vraag aan het bestuur of een idee dat de club ten goede komt?
We zoeken nog enthousiaste vrijwilligers die een functie binnen de club willen uitvoeren. Wellicht iets voor jou? Stuur dan geheel vrijblijvend een email naar bestuur@vcpolaris.nl.